ПОЛОЖЕННЯ

про програму«Дипломна серія» підтримки змагань

«Школи радиста»

 

1.      Мета програми 

 

 популяризація радіозв’язку серед учнівської молоді;

- активізацiя роботи молоді на колективних та iндивідуальних аматорських

  радiостанцiй;

- підвищення операторської майстерності юних радіоспортсменів. 

 

2.      Учасники програми

 

     В програмі приймають участь всі учасники змагань відповідно до діючого на момент виконання умов дипломів Положення про проведення змагань.

 

3.      Склад програми та умови виконання дипломів

 

3.1 Програма складається з дипломів «1000 QSO», «750 QSO», «500 QSO», «W100ST», «W75ST», «W50ST», «W10UR», «W20UR», «WALLUR», умови яких виконуються під час проведення змагань відповідно до календарного плану (крім тренувальних тестів).

3.2  Зараховуються всі підтвердженні QSO з усіма радіостанціями проведені під час будь-якого із змагань за календарним планом, на будь-якому діапазоні, будь-яким видом роботи, після 01.01.2011 року.

3.3 Для виконання умов дипломів «1000 QSO», «750 QSO», «500 QSO» необхідно провести відповідно 1000, 750 або 500 зв`язків. Кількість зв`язків, які ідуть в залік, визначається як добуток загальної кількості проведених QSO на відсоток підтвердження. Округлення здійснюється до цілого числа в бік збільшення незалежно від величини дробової частини. Загальна кількість зв`язків визначається як сума зв`язків з усіх змагань.

3.4 Для виконання умов дипломів «W100ST», «W75ST», «W50ST» необхідно провести зв`язки відповідно із 100, 75 або 50 різними радіостанціями. Кількість станцій визначається по накопичувальній системі.

3.5 Для виконання умов дипломів «WUAR-10», «WUAR-20», «WUAR-ALL» необхідно провести зв`язки відповідно із радіостанціями з 10, 20 або усіх областей України.

 

4. Заявка на диплом та його отримання

 

4.1 Заявка на дипломи серії «QSO» складається у вигляді таблиці, яка містить графи:

- дата змагань;

- кількість проведених зв`язків;

- відсоток підтвердження;

- кількість залікових зв`язків (округлений добуток).

Останній рядок має назву «Разом», а в графі кількість залікових зв`язків ставиться сума всіх рядків цієї графи.

     У заголовку таблиці вказують позивний радіостанції, назву клуба (за наявності), адрес електронної поштової скриньки, на яку надсилати файл з дипломом.

4.2 Заявка на дипломи серії «W***ST» складається у вигляді списку в стовпчик позивних радіостанцій в алфавітному порядку.

     У заголовку списку вказують позивний радіостанції, назву клуба (за наявності), адрес електронної поштової скриньки, на яку надсилати файл з дипломом.

4.3 Заявка на дипломи серії «W***UR» складається у вигляді списку в стовпчик позивних радіостанцій в алфавітному порядку їх суфіксів.

     У заголовку списку вказують позивний радіостанції, назву клуба (за наявності), адрес електронної поштової скриньки, на яку надсилати файл з дипломом.

4.4 Всі заявки надсилаються тільки в електронному вигляді на адресу uw1gr01@ukr.net.

4.5 Всі дипломи видаються в електронному вигляді. Відповідний файл надсилається на адресу електронної поштової скриньки, яку зазначено в заявці.

4.6 Заявки на дипломи складаються послідовно в кожній серії. Якщо заявляється диплом одразу найвищого ступеня заявки на дипломи попередніх ступенів не складаються. В цьому випадку будь вислані файли з дипломами усіх ступенів. Якщо заявляється диплом проміжного ступеню заявка на диплом попереднього ступеня не складається. В цьому випадку будуть вислані файли з дипломами всіх виконаних ступенів.